Sylwestrowe porady

 

Sylwester

Sylwester coraz bliżej i każdy z nas zadaje sobie odwieczne pytanie jak sie przygotować to świętowania tej wyjątkowej nocy, gdzie iść (lub wyjechać) na Sylwestra, w co się ubrać, itp. Każdy ma swoje preferencje i inaczej planuje spędzenie sylwestrowej nocy. Przykładowo panowie przede wszystkim muszą dokonać wyboru pomiędzy telewizorem a możliwością zabawy poza domem w gronie innych ludzi, panie gorączkowo poszukują szałowej kreacji podkreślającej damskie walory i nawiązującej do tematyki imprezy, single i samotni zaś marzą o tym, by noworoczne marzenie przybrało kształt poszukiwanego ideału życiowego partnera.

Sylwestra w zasadzie można spędzić dowolnie, jedni wolą bawić się pośród gwaru wielkiego miasta, inni zaś wolą wyjechać w jakieś ustronne miejsce lub wynająć domek w górach. Można wziąć udział w imprezie klubowej czy pójść na elegancki bal. Wreszcie można zasiąść przed telewizorem i potwarzając świąteczne biesiadowanie przy suto zastawionym stole, oglądając któryś raz z kolei "Kevina...", czekać na telewizyjne odliczanie do nadejścia Nowego Roku, a zaraz po tym wyjść przed budynek, by odpalić kiepskiej jakości chińskie petardy.

Na tej stronie internetowej przedstawimy kilka sylwestrowych recept - wszystko po to, aby każdy witający Nowy Rok zrobił to w iście szampańskim stylu. Sylwester w naszej tradycji przypada raz na rok (możemy zazdrościć Rosjanom, którzy świętują Sylwestra dwukrotnie) , zatem nie powinno dla nas być obojętne to, jak będzie wyglądać ten dzień. Jeśli ktokolwiek, po przeczytaniu zamieszczonych na tej stronie porad, zdecyduje się zmienić coś w swojej tradycji obchodzenia Sylwestra uznamy, że nasze porady spełniły swoje zadanie.

A zatem zapraszamy do lektury i jednocześnie życzymy, aby nadchodzący Sylwester był niezapomnianą zabawą i radością.

Sylwester zdjęcia

sylwestrowe porady porady sylwestrowe