Sylwestrowe porady

 

Sylwestrowe porady dla mężczyzn

Sylwester za pasem, jeśli wybierasz się na domówkę do przyjaciół i będziesz solo, prawdopodobnie chciałbyś tam poznać swoją drugą połówkę lub chociażby nową koleżankę. Jak przygotować się, co mówić i jak akutecznie poderwać dziewczynę? W tym artykule przedstawimy kilka uwag technicznych, pisanych okiem kobiety - bez obawy możesz zaufać kobiecemu doświadczeniu.

Po pierwsze przygotuj się starannie, zadbaj o swój wizerunek, wcześniej przygotuj ciuchy, w których czujesz się i wyglądasz dobrze. Możesz się wyróżniać elegancją i szykiem, kobiety to lubią. Nie bardzo przepadają natomiast za facetami w t-shirtach na tak ważnych imprezach, jak Sylwester. Naukowo udowodniono, że garnitur podnosi wiarygodność osoby przemawiającej, zatem jeśli się na taką wybierasz - koniecznie sprawdź czy posiadasz w swojej szafie dobry garnitur. Jeśli nie jest to impreza oficjalna postaw i na luz, i na elegancję jednocześnie. Zapomnij o garniturze, jednak nie ubieraj się tak, jakbyś miał iść myć samochód.

Jeśli chodzi o rozmowę to liczy się pierwsze wrażenie, już po kilku zdaniach kobieta po prostu ocenia danego osobnika i wkłada do jednej z szufladek, w których przechowuje wspomnienia związane z mężczyznami z jej życia. Nie bajeruj, nie zaczynaj od rozmowy typu: "jaka jesteś piękna, masz świetne oczy".
Kobiety chcą rozmawiać, nie chcą jednak być obrzucane milionem komplementów na dzień dobry od człowieka, którego nie znają i nie uważają za obiektywnego. Jeśli chcesz prawić komplementy, najpierw to dobrze przemyśl - w większości przypadków wiele nie ugrasz. Jeśli kobieta mądrze mówi na jakiś temat, o którym nie masz zielonego pojęcia, nie brnij głębiej, lepiej powiedz, że mało o tym czytałeś, ale jej wiedza Ci imponuje. Każda kobieta ma jakieś pozytywne cechy, których nie jest pewna - wyczuj które i do dzieła!

Postaraj się rozbawić swoją rozmówczynię, słuchaj jej i odpowiadaj na jej pytania. Bądź pewny siebie - wyraź to swoją postawą oraz werbalnie, nie bądź jednak arogancki. W naszej kulturze każda kobieta chce widzieć w potencjalnym partnerze oparcie i poczucie bezpieczeństwa. Nie dasz jej tego, jeśli będziesz miał kompleksy.

Sylwester zdjęcia

moda męska mezczyzna