Sylwestrowe porady

 

Sylwester na nartach

Sylwester na nartach to rozwiązanie dla tych, którzy chcą wykorzystać kilka wolnych dni na aktywny wypoczynek w górach, zarówno w dzień jak i po zmroku gdyż wiele szanujących się stacji narciarskich zapewnia możliwość nocnej jazdy po oświetlonym stoku. Sylwester na nartach to świetna opcja dla tych, którzy uwielbiają aktywność fizyczną i sporty zimowe. A zatem jeśli nie jest Ci straszne zimno wiejące w zacienionych dolinach powinieneś wybrać oferty Sylwester na nartach, które są organizowane przez stacje narciarskie, ośrodki wypoczynkowe lub właścicieli hoteli i pensjonatów. W Internecie istnieje również pokaźna grupa ofert biur podróży. Wszyscy oni zapewniają moc atrakcji dla każdego, kto uwielbia narty i śnieżne szaleństwa. W ostateczności możesz też samodzielnie zorganizować swój sylwestrowy wyjazd, znajdując w Internecie miejsce w hotelu lub wynajmując apartament.

Najczęściej decydujemy się na Sylwestra na nartach, kiedy zamierzamy spędzić go wraz z rodziną i znajomymi. Poza typowymi aktywnościami sportowymi możemy spodziewać się też takich atrakcji, jak dyskoteka na śniegu lub zjazd z płonącymi pochodniami.
Moc atrakcji organizują dla nas właściciele lokali w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Muszynie, Krynicy, Szczyrku, Zieleńcu i w wielu innych miejscowościach. Można tez wybrać spędzanie Sylwestra na nartach za granicą, popularne wśród Polaków są doliny alpejskie, głównie austriackie (ze względu na możliwość szybkiego dotarcia własnym samochodem na miejsce) i włoskie (ze względu na wielkie nasłonecznienie i doskonałą infrastrukturę ośrodków narciarskich). W każdej miejscowości słynącej z miękkiego śniegu pokrywającego długie stoki i ciekawe trasy znajduje się mnóstwo punktów gastronomicznych, noclegów i miejsc, w których można potańczyć i świetnie się bawić.

Ośnieżone szczyty i nieskażona górska przyroda przyciąga ogromną liczbę turystów każdego roku, zatem jeśli liczysz na to, że będziesz śmigać na nartach w ciszy i spokoju (oraz bez tłoku) to raczej na pewno nie będzie to możliwe w okresie sylwestrowym. Jeśli jednak lubisz towarzystwo innych ludzi - narty w Sylwestra to pomysł dla Ciebie.

Sylwester zdjęcia

sylwester na nartach narty sylwester