Sylwestrowe porady

 

Sylwester w mieście

Z każdym mijającym dniem czujemy, że od Sylwestra i Nowego Roku dzieli nas już niewiele czasu. To jak będziemy się bawić zależy tylko od nas, jednak warto pomóc sobie wcześniej rezerwując miejsce na imprezie.
Bardzo często Polacy wybierają Sylwester w Zakopanem, czy w innym popularnym polskim mieście, jednak ciągle sporo z nas decyduje się na pozostanie we własnym mieście i tu mamy do wyboru kilka możliwości: możemy spędzić Sylwestra w domu, na imprezie domowej u znajomych, na imprezie klubowej lub na balu z prawdziwego zdarzenia. Najtańszą opcją będzie ta pierwsza, spędzając Sylwestra w domu u siebie bądź u znajomych wydamy najmniej pieniędzy a i o catering nie musimy się martwić, bo wystarczy przygotować coś smacznego, zaopatrzyć się w alkohol lub zapłacić składkę, by właściciel udostępnianego mieszkania zorganizował wszystko sam.
Kolejnym wyjściem jest powitanie Nowego Roku na imprezie w którymś z miejskich klubów. Jeśli chcemy zdecydować się na tę formę sylwestrowej zabawy powinniśmy jak najszybciej zarezerwować miejsce dla siebie i osoby towarzyszącej. Do naszej dyspozycji będzie zazwyczaj szwedzki stół, napoje alkoholowe i inne atrakcje sylwestrowego wieczoru. Jeśli marzy nam się prawdziwy bal musimy się liczyć z dużo wyższym kosztem. Pieniądze pochłonie nie tylko sylwestrowa kreacja, ale i sam koszt biletu wejściowego.

Możemy wybrać jedną z imprez masowych organizowanych przez urzędy miasta. W centrum największych miast organizowane są koncerty polskich i zagranicznych gwiazd estrady. Jest to impreza otwarta, nie musimy płacić za wejściówki, a jeśli znudzi nam się stanie na zimnie, zawsze będzie można wejść do któregoś z klubów i pobawić się chwilę lub zjeść coś ciepłego.

Sylwester i Nowy rok to dni wyjątkowe, które chcemy spędzić tak, byśmy zapamiętali je do końca życia (a przynajmniej do następnego Sylwestra). Niekoniecznie warto zostawać w domu i zastanawiać się nad minionym rokiem. Można się przecież świetnie bawić w mieście oglądając fajerwerki i witając nowy wspaniały czas.

Sylwester zdjęcia

sylwester w mieście sylwester w warszawie