Sylwestrowe porady

 

Sylwestrowy strój

I znowu to samo! Otwierasz szafę, widzisz tam mnóstwo ciuchów i znów nie wiesz w co masz się ubrać... To standard. Pomyśl tylko o tym, że niedługo Sylwester, a zatem zadbaj o stosowną kreację wcześniej, by nie martwić się i nie biegać gorączkowo po galeriach handlowych dzień przed Sylwestrem. Jeśli masz problem z doborem kreacji przeczytaj ten artykuł.
Po pierwsze wybierz najlepsze miejsce, w którym możesz zakupić sukienkę. Może masz swój ulubiony sklep, który idealnie trafia w Twój styl? Jeśli tak, skieruj swoje kroki w jego kierunku w pierwszej kolejności. Popularne sklepy sieciowe mają zazwyczaj bogatą ofertę sylwestrowych kreacji zarówno dla kobiet, które mają proporcjonalną, idealną figurę, jak i dla tych, które nie mogą się nią szczycić. Nie ważne czy masz zbyt krągłe biodra, czy brzuszek - odpowiednio dobrana sukienka zatuszuje te drobne niedoskonałości.

W tym sezonie jak zwykle modna będzie mała czarna, tym razem ozdobiona licznymi cekinami, przezroczystymi koronkami lub ćwiekami. Są to najmodniejsze wykończenia sukienek w tym sezonie. Stale utrzymuje się moda na stroje retro, rozkloszowane sukienki ciągle pozostają w modzie. Tej zimy można zauważyć wiele kobiet noszących kreacje z baskinią czyli falbanką na wysokości bioder. Z takimi sukienkami należy być ostrożnym, ponieważ bardzo powiększają one linię bioder i zwracają uwagę na talię. Jeśli nie masz talii osy lepiej zrezygnuj z takiej sukienki.

Zależnie od tego, czy wybierasz się na imprezę w klubie, w czyimś domu, czy na wielki bal - dobierz kreację, która będzie pasować do miejsca. Możesz się oczywiście wyróżniać, ale nie będzie Ci miło, gdy będziesz wyróżniać się nieodpowiednim lub niestosownym strojem. Nie wkładaj na wykwintny bal małej czarnej, ani balowej sukienki na domówkę u przyjaciół, ściągniesz na siebie niepotrzebnie wzrok różnych plotkarzy.

Mężczyźni mają łatwiej - można się "wbić" w garnitur wiszący w szafie i czekający na wielkie okazje, a jeśli idziesz do znajomych - wystarczy elegancki casual, koniecznie z wygodnymi butami, gdyż tańców tej nocy nikt nikomu odmawiać nie powinien.

Sylwester zdjęcia

sylwestrowe stroje sylwestrowa moda