Sylwestrowe porady

 

Sylwestrowe tańce

Większość z nas ogląda chyba programy typu "Taniec z Gwiazdami", od kilku lat media popularyzują tę umiejętność, która w życiu codziennym nie przydaje się nam zbyt często, ale efektownie wygląda. Wiele osób wstydzi się, boi się, bądź po prostu nie umie dobrze tańczyć, a gdy zbliża się Sylwester wzrasta presja na naukę tańca lub doskonalenie swoich umiejętności tanecznych. Jeśli chcesz nauczyć się tańczyć jeszcze przed Sylwestrem powinieneś zapisać się na kilka lekcji w dowolnej szkole tanecznej. Możesz też próbować uczyć się kroków sam oglądając filmy instruktażowe zamieszczone na Youtube - ta druga opcja ma wielu swoich zwolenników, gdyż jest po pierwsze darmowa, a po drugie nie trzeba wychodzić z domu, aby pobierać lekcje. Poza tym możesz uczyć się tańca dokładnie w takim tempie, jakiego potrzebujesz, możesz odtworzyć film jednokrotnie bądź wiele razy, zatrzymać go w momencie, w którym się gubisz i zobaczyć jeszcze raz. Do nauki tańca wreszcie wystarczy kawałek wolnej podłogi i komputer.

Prawda jest taka, że każdy człowiek potrafi tańczyć, gdyż rodzimy się z jako takim poczuciem rytmu, a przypominając sobie nasze dzieciństwo rozumiemy, że lubiliśmy poruszać się w rytm muzyki, sprawiając swoim rodzicom radość. Jest dowiedzione, że jeśli zaczniesz ćwiczyć, to osiągniesz efekt i na tle innych osób uczestniczących w imprezie sylwestrowej możesz zabłysnąć i zebrać dużo pochlebnych ocen.

Jeśli decydujesz się na ćwiczenie kroków w domu, nie zrażaj się na wstępie, daj sobie czas na to, by oswoić swoje ciało z nowymi ruchami. Jesteśmy w stanie uczyć się nawet najbardziej skomplikowanych ruchów takich, jak złożony z wielu elementów taniec, wystarczy zaplanować odpowiednią ilość prób. Będąc na imprezie w trakcie Sylwestra po prostu się przełam i wyjdź na parkiet, jeśli chcesz to możesz wypić odrobinę alkoholu, który doda odwagi. Pamiętaj jednak, że jeśli wypijesz za dużo - możesz osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego - będzie się plątać nie tylko język, ale też i nogi.

Sylwester zdjęcia

sylwestrowe tance sylwester taniec